
Zarząd naszego ROD serdecznie zaprasza wszystkich Działkowców wraz z rodzinami, a także sympatyków naszego Ogrodu na coroczne obchody Dnia Działkowca. W tym roku przesuwamy tą uroczystość z końca wakacji na początek lata, licząc na lepszą pogodę i jeszcze większą frekwencję 😉
Dzień Działkowca to doskonała okazja do integracji, wspólnej zabawy oraz spotkania w gronie działkowców, ich rodzin i przyjaciół naszego Ogrodu. Liczymy na Waszą obecność 😉 !
Zarząd ROD im. Jerzego Niedziałkowskiego
w Środzie Wielkopolskiej






